Sposób aktualizowania danych


Inne wykonane projekty


Aplikacje FLEX-TECHnology
Aplikacja FLEX-Shop
Czym jest FLEX-Shop?

FLEX-Shop to innowacyjny system służący zarządzaniu bazami danych Państwa Klientów, a także wspierania relacji z nimi. System przeznaczony jest dla wszystkich sklepów internetowych, niezależnie od  rodzaju sprzedawanych produktów. Zaletą systemu jest możliwość dostosowania go do własnych potrzeb i specyfiki prowadzoneg biznesu. System pozwala na przechowywanie i edycję wszystkich informacji o Klientach , ich zamówieniach, treściach stron internetowych, wynikach ankiet, zarejestrowanych grup newsletterowych, etc. potrzebnych Państwu w codziennej pracy. Dane te przechowywane są wówczas - zależnie od Państwa woli - na Państwa lub na naszym serwerze i dostępne są (oczywiście po wpisaniu loginu i hasła znanego tylko Państwu) z każdego komputera z dostępem do Internetu na Ziemi. Kliknij tutaj aby zapoznać się z zabezpieczeniami systemu. Aplikacja FLEX-Shop zbudowana została w oparciu o autorski framework wytwarzania aplikacji webowych FLEX-TECHnology.

Sprawdź teraz!
Wejdź na stronę http://www.mobile-solutions.pl/flexo i zaloguj się przy użyciu następujących danych:
Login: shop
Hasło: demo
Sprawdź przykładowe możliwości systemu FLEX-Shop za darmo!
Co wyróżnia FLEX-Shop?

Poza standardowymi funkcjami, system standardowo jest wzbogacony o moduł wysyłania e-maili, a także wiadomości tekstowych na telefony komórkowe. Umożliwia on Państwu niestandardową komunikację poprzez SMS z Państwa klientami - przypomnienie o szczepieniu, potwierdzenie rezerwacji wizyty czy po prostu wysłanie życzeń świątecznych - dzięki czemu Państwa Klienci będą mogli poczuć się wyjątkowo potraktowani, a także będą mieli świadomość tego, że Państwo o nich pamiętacie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

System FLEX-Shop zabezpieczony jest na każdym poziomie: bazy danych, serwera oraz aplikacji. Poza zabezpieczeniami technicznymi, aplikacja posiada dodatkowo zabezpieczenia na poziomie biznesowym. Są one realizowane poprzez silnie zintegrowany moduł autoryzująco-autentykujący. Każdy użytkownik posiada przypisaną rolę, na podstawie której system decyduje, czy ma on dostęp do wskazanych danych czy też nie, czy może dodawać rekordy oraz edytować lub usuwać te już istniejące. Kolejną kwestią jest obsługa sesji. Po zalogowaniu użytkownika ustalana jest 30-minutowa sesja, która w przypadku braku aktywności , po ustalonym czasie jest automatycznie dezaktywowana. Dowolna akcja w systemie wydłuża czas automatycznego wylogowania do 30 minut. Dodatkowo szyfrowane może być również samo połączenie z aplikacją. Serwer posiada wykupiony certyfikat SSL umożliwiający komunikację z wykorzystaniem 128-bitowego klucza.

Nieograniczone możliwości

Kolejną zaletą naszego systemu jest jego elastyczność - jeśli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek uwagi co do jego funkcjonowania lub ewentualnego rozszerzenia jego możliwości, jesteśmy jak najbardziej otwarci na wszelkie Państwa sugestie. Już w chwili obecnej istnieje możliwość rozszerzenia systemu o:
     * moduł zarządzania stroną internetową;
     * moduł realizujący funkcję zarządzania magazynem;
     * moduł realizujący funkcję zarządzania sprzedażą;
     * moduł generowania raportów.

Dołożymy wszelkich starań aby FLEX-Shop w 100% spełniał Państwa oczekiwania.

To Państwo tworzą ten system! My go realizujemy!